Nyheter

The Open - Larvik Golfklubb

Av: Admin  |  Publisert: 30. juni 2025  |  Siste nyheter  |  Arkiv

I år spilles 153. Open på Royal Portrush. Vi arrangerer for andre gang The Open på Larvik Golfklubb.

Vi gjentar suksessen fra i fjor og fra Larvik Masters, men denne gangen spiller vi ikke om den grønne jakken, men Claret Jug trofé. Dette er et vandretrofé. I tillegg vil det bli mange fine premier, avhengig av deltagelse.

Vi ønsker som sist at dette blir et sosialt arrangement, og en tradisjon, hvor vi samles på klubbhuset etter turneringen å nyter god mat og drikke.

I år blir det en konkurranse over 18 hull med shotgunstart kl. 0900, hvor alle kan delta, damer, herrer og medlemmer fra andre klubber.

Vinneren vil få sitt navn inngravert på Claret Jug, tilsvarende The Open ?? som vil bli stående på klubbhuset.
Vi håper så mange som mulig ønsker å delta og samtidig bli med på sosialt samvær etter konkurransen.

Startkontingent kr 200,- som primært vil gå til premier. Gjestespillere betaler i tillegg gjeldene greenfee for 18 hull.

Premier vil være
  • Claret Jug til beste netto score
  • Premie til beste brutto score for både damer og herrer
Det blir 
  • lengste utslag på hull 3
  • nærmest hullet på hull 15
Det vil bli mange og fine trekkepremier så alle som deltar og blir igjen på sosialt samvær har muligheten til å vinne.

Vi vil forsøke å holde en overkommelig pris på mat og drikke. Kommer tilbake med meny.

Håper å se deg 19. juli.

Påmelding i GolfBox frem til 16. juli kl. 1600, men det er kun plass til 90 spillere. Så meld deg på i dag.
Claret Jug venter på en ny vinner.
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her