Avgifter 2026
Av: Admin | Publisert: 12. desember 2025 | Siste nyheter | Arkiv
Spilleavgiftene for 2026 er vedtatt.
Endringer er
- Medlem - greenfee, inkl. fortsatt 3 greenfeebilletter for spill på seasidebanen hverdag/helg - øker til kr. 4 000, fra kr. 3 000,-.
- Klubbmedlem - avgiften blir totalt kr. 1 750,- mot tidligere kr. 1 500,-.
- Medlem - spillerettt korthullsbanen, ingen rabatt på greenfee for spill på seasidebanen.
Tidligere kr. 100,- i rabatt pr. runde. - VTG1 - de som tar VTG-kurs hos oss i 2026 vil ha en total spille- og medlemsavgift på kr. 1 750 som er en økning på kr. 250,-.
VTG-kursene i 2026 øker i pris, også med kr. 250. Kursavgiften er kr. 1 750,-.
Medlemskontingenten fastsettes av årsmøtet hvert år. Fra årsmøtet 2020 fastsettes medlemskontingenten også for påfølgende år. For 2026 er denne fastsatt til kr. 700,- for juniorer tom. 19 år og kr. 1 000,- for andre.
Vi minner om at medlemmer i kategoriene
- medlem - full spillerett,
- ungsenior 20-30 år
- kan bestille starttider for spill på seasidebanen (handicapkrav 54,0) før andre medlemsgrupper (7 dager før spill)
- får 10 % rabatt på varer i Pro shopen til eget bruk. Rabatt gis ikke på varer med kampanjepris, redusert pris eller som er på tilbud
- får medlemstilbud fra samarbeidspartnere (tilbud 2026 kommer når nye samarbeidsavtaler er signert)
Avtalegiro over inntil 12 måneder (innen 2026) - tilbys, informasjon kommer ved utsendelsen av 2026-fakturaene i januar.
Samarbeidsbaner for 2026 er ikke på plass p.t., men hjemmesiden oppdateres fortløpende utover våren.
Husk innen 31. desember
Vi minner om at alle endringer av medlemskap/medlemskategori i henhold til idrettens lover må meldes skriftlig til klubben (klubben@larvikgolf.no) innen 31. desember. Opplys om ditt medlemsnummer.
Hvis klubben ikke har mottatt slik melding vil medlemmet bli ansett som medlem i samme kontingent-/avgiftsgruppe i 2026 som i 2025, ref. klubbens lover §3 (1).
Medlemmer i kategoriene junior som fyller 12 eller 20 år i 2026 og de ulike VTG-kategoriene MÅ gi melding om hvilken kategori de skal være i 2026. Dette da de ikke kan fortsette i samme kategori i 2026 som spilleren hadde i 2025.
Melding med endring(er) sendes på e-post til klubben@larvikgolf.no eller per post til Larvik Golfklubb, Stavernsveien 232, 3267 Larvik - og opplys om medlemsnummer. Her kan det ikke gis melding over telefon eller ved besøk i Servicepunkt/Pro shop. Endringer / utmeldinger skal være skriftlig.
Og husk - fristen er 31. desember – og ikke når fakturaen kommer i 2026.




